ZABEZPIECZENIA ANTYPOŚLIZGOWE

Jesteśmy w stanie sprostać każdemu zadaniu w zakresie zabezpieczenia antypoślizgowego różnego rodzaju powierzchni, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Technologie które stosujemy pozwalają nam wykonywać zabezpieczenia nawet w warunkach minusowych temperatur a więc zimą, oraz w warunach zawilgocenia podłoża.

Naszym celem  jest, aby móc zaoferować Państwu produkt, który będzie spełniał zarówno oczekiwania pod względem trwałości i skuteczności działania jak i estetyki. 

Cele te realizujemy stosując nowoczesne produkty i materiały wyprodukowane w oparciu o osiągnięcia współczesnej nauki i techniki.

W zależności od przeznaczenia i wymogów stosujemy trzy podstawowe technologie:

  1. naklejanie na zabezpieczaną powierzchnię płyt, listew i innych elementów uszorstniających.
  2. aplikowanie na zabezpieczane powierzchnie przy użyciu szablonów, płynnych mas chemoutwardzalnych zawierających piasek kwarcowy lub korund.
  3. poddawanie zabezpieczanych powierzchni działaniu preparatów chemicznych powodujacych powstawanie tzw. mikroporów powodujących zwiększenie przyczepności. Technologia ta stosowana jest tylko w odniesieniu do terakoty, gresu, klinkieru.

Technologia nanoszenia płynnych mas chemoutwardzalnych daje możliwość wyboru grubości, kształtu, stopnia szorstkości powierzchni a także koloru. Jej znakomitą cechą jest krótki czas oddania do użytku zabezpieczanych powierzchni. W zależności od użytego materiału czas ten można skrócić nawet do 30 minut.

Wykonane ta techniką zabezpieczenia charakteryzuje bardzo duża wytrzymałość na ścieranie i udary mechaniczne oraz wpływ warunków atmosferycznych co powoduje, że jesteśmy w stanie udzielać gwarancji jakości i trwałości nawet do 6 lat.

Wykonujemy usługi na terenie całego kraju!